KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 12894462
nr 1289 4462
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pasteller, 2 st, Ej signerade, 42x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:15:51
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas